Astar ( ASTR ) Coin Nedir? Astr Coin Geleceği 2022

Astar yani kısa adıyla Astr bugün 28 Şubat’ta Binance borsasında listelenmeye başladı. Astr coin projesi nedir? Astar coin geleceği nasıl sorusuna yanıt vermeden önce Binance’nin bu coin hakkında çok önemli duyurusunu sizlerle paylaşalım. Bitcoin Astr coin hakkında olan duyurusu aşağıda yer alıyor. Yazının devamında ise Astr coin ile ilgili önemli bilgileri sizlerle paylaştık.

Binance, Astar’ı (ASTR) Innovation Zone’de listeleyecek ve ASTR/BUSD ve ASTR/USDT ticaret çiftleri Türkiye saati ile 14:30’da işlem görecek. Kullanıcılar artık ticarete hazırlanırken borsaya ASTR yatırmaya başlayabilir. ASTR için para çekme işlemleri 01.03.2022 tarihinde açılacak. Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini süredir. Kullanıcılar, para çekme işleminin gerçek durumunu para çekme sayfasında görebilirler. ASTR Listeleme Ücreti: 0 BNB. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance‘in ticari kayıplarınızdan sorumlu olmadığı hatırlatılır.

Binance borsasında satışa sunulduktan sonra Astar coin yani kısa adıyla Astr coin ani bir yükselişe geçti. Yazının devamında sizlere Astr coin ile ilgili önemli bilgiler verdik. Herkesi heyecanlandıran Astr coin neden tercih ediliyor. Diğer projelerden farkı nedir? Astar coin yorumları nasıl? Tüm bu soruları yazımızın devamında sizler için yanıtladık.

Astar (Astr) Nedir?

Astar Network Binance borsasına eklendikten sonra herkes bu coini merak etmeye başladı. Peki Astar coin nedir? Bu sorunun yanıtına yazının devamındaki videodan da bakabilirsiniz. Ancak şu durumu açıklamak da fayda var. Astar Network teknik bir durumdur. Yani ölçeklenebilecek şekilde dApp’ler üretmeyi hedefleyen ve aynı zamanda Layer 2 adlı bir projeyi destekleyen bir projedir yani kısacası bir blok zinciridir. Astar bazı teknolojileri destekleyen bir projedir. Merkeziyetsiz uygulama geliştiricilerinin yani dApp geliştiricilerinin en çok istediği şeylerden biri de ölçeklenebilirliktir. Bundan dolayı Bu sayede dApp geliştiricileri, yazılımcıları ölçeklenebilirlik durumunu düşünmeden Astar ağı üzerinden bir uygulama oluşturabilecekler. Yani Astar Network oluşturulan uygulamaların birbirlerine bağlaması için varsayılan kök zincirdir diyebiliriz. Astar nedir sorusunu yanıtladığımıza göre Astar coin geleceği nasıl sorusuna geçebiliriz.

YouTube video

Astr Coin Yorum

Astar coin fiyatı yükselir mi? Biliyoruz ki Binance’ye yeni giriş yapan kripto paralarında ani yükselişler olabiliyor. Ya da tam aksine bazı stratejiler ile birlikte Binance’ye girdiği an fiyatlar düşebiliyor ve tekrar yükselebiliyor. Şu anda Astar coin ile ilgili birçok uzman analist tarafından olumlu ya da olumsuz yorum yapılabilir. Ancak bunların hepsi birer yorumdur. Astar Binance borsasında yeni olduğu için fiyat tahmini yapmak pek mümkün değil. Ancak ileride oluşacak grafikler üzerinden bir yorum yapılabilir.

Astar Coin Fiyatı Ne Kadar?

Astar coin fiyatı 1,84 TL’dir. Binance borsasına giriş yaptıktan sonra ani bir yükselişe geçip ardından tekrar fiyatta düşmeler yaşandı. Ancak yeni listelenmiş olan çoğu coinde bu durum zaten oluyor. Alpine coinin güncel fiyatı yazının devamında yer alıyor.

Astar Coin Nasıl Alınır?

Astar nasıl alınır? Astar coini en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance’de listelendi. Dilerseniz Binance üzerinden Astr coin alabilirsiniz. Ancak Binance borsasında yeni listelendiği için büyük fiyat dalgalanmaları da yaşanabilir. Tabii ki bu yönde birçok fiyat tahmini yapılabilir ancak bunun hiç bir kesinliğinin olmadığını özellikle belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu