Encard Nedir? – Kredi Kartsız Sanal Kart Oluşturma

Sanal Encard nedir? Enpara sanal kart nedir? Sanal Encard Enpara’ya ait yeni bir hizmettir. Bu sayede kredi kartı olmadan sanal kart oluşturabileceksiniz. Enpara sanal kart nasıl oluşturma nasıl yapılır? Encard nedir? Tüm bu soruların yanıtını yazının devamında sizler için yanıtladık. Kredi kartı olmadan sanal kart veren bankalar : Dijital bankacılık hizmeti sunan Enpara müşterilerine kredi kartsız sanal kart imkanı sunuyor.

Enpara Sanal Kart Nasıl Oluşturulur?

Kredi kartı olmadan sanal kart oluşturma : Encard vadesiz TL hesabına ait olan bir karttır. Bundan dolayı sanal kart oluştururken kredi kartsız sanal kart oluşturabilirsiniz. Enpara Sanal Encard birçok özellik sunuyor. Örneğin bu sanal kartın limit geçerlilik süresini aylık, günlük olarak seçebiliyorsunuz. Hatta tek işlem için bile sanal Encard oluşturulabilir. Encard nasıl oluşturulur? Tüm bu işlemleri yazının devamında maddeler halinde sıraladık. Daha sonrasında fotoğraflı anlatım ile bu işlemi adım adım anlattık. Enpara Encard nasıl oluşturulur? Encard giriş ve diğer konular hakkında sizleri bilgilendirdik. Yazının devamında Enpara Encard’ın nasıl açıldığını ve Enpara sanal kart limiti hakkındaki bilgileri okuyabilirsiniz.

Enpara Encard nasıl kullanılır?

  • Enpara uygulamasına giriş yapın. Daha sonrasında T.C. kimlik numaranızı ve şifrenizi girin.
  • Karşınıza ana sayfa çıkacak ve buradan sol üstteki menü bölümünü seçin.
  • Daha sonrasında bir menü açılacaktır. Buradan Encard menüsünü seçin.
  • Ardından Sanal Encard bölümünü seçebilirsiniz.
  • Yazının devamında yer alan görsellerden de bu adımları takip edebilirsiniz.

Enpara Sanal Kart Limiti

Enpara sanal kart limitini direkt sizler seçebiliyorsunuz. Enpara sanal kart limiti için sizlere 4 seçenek sunmaktadır. Bu seçenekleri sizlere aşağıda maddeler halinde sıraladık. Dilerseniz bu konuda direkt Enpara’nın resmi web sayfasından da bakabilirsiniz. Enpara sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Enpara Sanal Kart Limiti Ne Kadar?

  • Tek seferlik limit tercihi : Mobil bankacılıktan sanal kartınızın limitini istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Daha sonrasında yapmış olduğunuz ilk alışveriş ya da harcamadan hemen sonra bu limit direkt sıfırlanır.
  • Günlük limit tercihi : Yine aynı şekilde belirlemiş olduğunuz bir limit oluyor. Belirlediğiniz bu limit dahilinde alışveriş ve harcamalarınızı yapabilirsiniz. Daha sonrasında gün sonunda limit tekrar sıfırlanmış olacaktır.
  • Aylık limit tercihi : Yaptığınız harcamalar belirlediğiniz limiti geçmeyecek şekilde ekstre dönemine kadar kullanabilirsiniz. Daha sonra yeni ekstre döneminde bu limiti tekrar kullanabiliyorsunuz.
  • Kredi kartının kullanılabilir limiti kadar : Yapılan harcamaların toplamdaki tutarı ile ilgili bir durumudur. Toplamdaki ücret Enpara.com kredi kartının kullanılabilir limitine bağlı olaraktan harcama yapılabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu