Garanti Bankası Günlük Para Çekme Limiti Yükseldi 2023

Garanti Bankası bankamatik para çekme limiti : Türkiye’de birçok banka bulunmakta ve bu bankaların her bölgede ATM noktaları bulunmakta. Ancak ATM’lerde günlük sınırsız para çekme limiti bulunmuyor. Garanti Bankası da buna dahildir. Günlük belli bir limite kadar para çekme hakkımız bulunmaktadır. Her bankada bu limitler değişebiliyor ve ATM’den para çekme limiti her geçen sene değiştirilebiliyor. Garanti Bankası günlük ne kadar para çekme limiti var? ATM’lerde günlük para çekme limiti olduğu gibi günlük para yatırma limiti de bulunmaktadır. Garanti Bankası ATM günlük para çekme limiti yükseltme var mı? Tüm bu sorularınızı yazının devamında cevapladık.

Garanti ATM Para Çekme Limiti Ne Kadar? 2023

Garanti ATM para çekme limiti : Hayatımıza bir anda giren Covid-19 virüsünden dolayı pandemi süreci başladı ve bankalar müşterileri için ATM’den para çekme limitini yükseltti. Garanti Bankası da müşterileri için bu limiti oldukça yükseltti. Garanti Bankası günlük para çekme limiti 5.000 TL’ye çıkarıldı. Garanti Bankası’nın tüm kartları için bu limit aynıdır fakat ATM’den para çekme yönteminize göre bu limit değişiyor. QR kod ile para çektiğinizde bu kadar yüksek limitte para çekemiyorsunuz. Sizler için maddeler halinde aşağı bölümde bunları listeledik.

  • Garanti Mastercard para çekme limiti : 5.000 TL
  • Garanti Bonus kredi kartı para çekme limiti : 5.000 TL
  • Garanti Visa Card para çekme limiti : 5.000 TL
  • Garanti QR kodla para çekme limiti : 3.000 TL

Garanti Bankası ATM 5 TL veriyor mu? ya da ATM’den en az ne kadar para çekilir? Garanti Bankası’ndan çekebileceğiniz tutarın 10 TL ve katları olması gerekmektedir. ATM’den sadece 5 TL çekebilmeniz maalesef mümkün değildir.

Garanti Bankası ATM Para Yatırma Limiti Ne Kadar?

Garanti Bankası ATM’den para yatırma limiti ne kadar? Garanti Bankası ATM’ye para yatırma limiti 12.000 TL olarak belirlenmiştir. Gün içerisinde 12.000 TL’den fazla para maalesef yatıramazsınız. Aynı gün bu limitin üzerinde daha fazla miktarda para maalesef yatıramazsınız. Garanti Bankası ATM limit arttırma işlemi yapılabilir mi? Bu sorunun yanıtını sizler için aşağı bölümde yanıtladık.

Garanti Bankası ATM Limit Arttırma

Birçok kişi ATM’den para çekerken ya da yatırırken verilen limiti yetersiz bulabiliyor. Bundan dolayı limit arttırmak isteyebiliyor. Ancak bankalara şu anda bununla ilgili bir başvuruda bulunamıyorsunuz. Bankalar tarafından belirtilen bu limitler sabittir ve kişiye göre maalesef değiştirilemiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu