Halkbank Çalışma Saatleri 2023

Halkbank çalışma saatleri 2022 yılında güncellendi mi? Pandemi sürecinden dolayı zaman zaman çalışma saatlerinde değişiklik yapılabiliyor. Ancak şu ancak çalışma saatleri sabitlendi ve tekrar eski çalışma saatlerine dönüldü. Bu yazımızda Halkbank çalışma saatlerini güncel bir şekilde öğrenebilirsiniz. Halkbank açılış ve kapanış saatleri ya da Halkbank öğle arası saatleri kaçta? Resmi tatillerde ve bayramlarda şubeler çalışıyor mu? Tüm bu soruların yanıtı yazımızda yer alıyor.

Halkbank Çalışma Saatleri

Halkbank şube çalışma saatleri : Türkiye’de en çok tercih edilen bankalardan bir tanesi olan Halkbank birçok banka gibi çalışma saatini standart yapmıştır. Aynı şekilde öğle molası saatlerini de buna göre düzenlemiştir. Pandemi süreci dolayısıyla mesai saatlerinde farklılık olmuştu ancak çalışma saatleri şu anda tekrar eski saatine döndü. Halkbank’ın çalışma saatleri yazının devamında yer almaktadır.

Halkbank hafta içi çalışma saatleri : Şubeler mesai saatlerine sabah 09:00’da başlıyor ve 17:00’a kadar müşterilerine hizmet veriyor. Yazının devamında Halkbank öğle arası saatlerini de öğrenebilirsiniz.
Halkbank çalışma günleri ve saatleri :
Pazartesi : 09:00 – 17:00
Salı : 09:00 – 17:00

Çarşamba : 09:00 – 17:00
Perşembe : 09:00 – 17:00
Cuma : 09:00 – 17:00

Halkbank Öğle Arası Saatleri

Halkbank öğle molası ne zaman? Halkbank’ın şubeleri öğle arası saat 12.30 ile 13.30 arasında öğle arası mola vermektedir. Her bankada olduğu gibi Halkbank şubelerinde de öğle molası vardır. Yani bu saatler arasında müşterilere hizmet verilememektedir.

Peki Halkbank hafta sonu mesaisi saat kaça kadar ya da Halkbank hafta sonu kapalı mı? Bu soruyu da sizler için yanıtladık.

Halkbank Hafta Sonu Açık mı?

Halkbank birçok bankada olduğu gibi hafta sonu hizmet vermemektedir. Halk Bankası mesai kaçta başlıyor : Banka şubelerinden sadece hafta içi 09.00 – 17.00 arasında hizmet alabilirsiniz. Hafta sonu mesaileri olmadığı için maalesef şubeden hizmet alamıyorsunuz. Ancak banka şubelerinde yapılan işlemlerin bir çoğu internet bankacılığı üzerinden de yapılabiliyor. Ya da sormak istediğiniz soruları Halkbank müşteri temsilcisine 0850 222 0400 telefon numarası üzerinden bağlanarak sorabilirsiniz.

Halkbank Bayramlarda Açık mı?

Halkbank bayramda açık mı? Halkbank diğer kamu bankalarında olduğu gibi Ramazan Bayramı veya Kurban Bayramı günlerinde çalışmıyor. Bu belirtilen bayram günlerinde şubelerden maalesef hizmet alamazsınız. Sadece Halkbank değil Türkiye’de faaliyet gösteren çoğu büyük banka bayram günleri mesai yapmamaktadır. Bundan dolayı bayram günlerinde şubeye gitmemenizi tavsiye ediyoruz.

Halkbank Resmi Tatillerde Çalışıyor mu?

  • Halkbank resmi tatil günlerinde hizmet vermiyor. Resmi tatilde çalışmadığı günler listenin devamında yer alıyor
  • 1 Ocak Yılbaşı günü
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı
  • 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
  • 2-4 Mayıs Arası Ramazan Bayramı
  • 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü
  • 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
  • 9-15 Temmuz Arası Kurban Bayramı Tatili
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
  • 30 Ağustos Zafer Bayramı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu