İş Bankası Telefon Numarası Değiştirme

İş Bankası numara değiştirme işlemi ile ilgili tüm bilgileri eksiksiz olarak sizler için hazırladık. Çünkü bankadaki bilgileriniz güncel değilse bunları kesinlikle güncellemeniz gerekiyor aksi taktirde hesabınız için tehlikeli durumları da yaratabilir.

Numaranızı değiştirdiyseniz ve bunu bankanıza bildirmediyseniz İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılık işlemlerinizi gerçekleştiremezsiniz. Peki İş Bankası numara değiştirme işlemi nasıl yapılır? Diğer tüm bilgileriniz güncelse sadece İş Bankası numara güncelleme işlemini yapmak istiyorsanız aşağıda belirtmiş olduğumuz işlemleri yapmanız yeterli olacaktır.

İş Bankası Numara Güncelleme

İş Bankası numara güncelleme işlemini yapmak için daha önceden çağrı merkezini aramanız yeterli oluyordu ve zahmetsiz olarak bu işlemi direkt uzaktan yapabiliyordunuz. Ancak güvenlik etkenlerinden dolayı bu işlemi maalesef artık uzaktan gerçekleştiremiyorsunuz. İş bankası numarasını güncellemek için bulunduğunuz en yakın İş Bankası şubesine gitmeniz gerekecektir. Bu durumu ihmal etmemeniz gerekiyor aksi taktirde banka hesabınız tehlikeye girebilir. Çünkü eski numaranız yeni kişiler tarafından kullanılmaya başlandığında hesabınız ile ilgili değişiklikler yapabilirler ve bu sizin için olumsuz bir durum yaratır. Banka şubesine gittiğinizde İş bankası numara değiştirme talebi oluşturmak istediğinizde sizden kimlik bilgilerinizi isteyeceklerdir ve hemen numara değiştirme işlemi için güncelleme yapacaklardır.

İş bankası pos destek iletişim numarası : Siz de yukarıdaki bilgilere istinaden en yakın İş Bankası şubesine gidip numara güncelleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Finans Haberi olarak en güncel bilgiler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir : En İyi Kredi Kartı Hangisi?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu