İş Bankası POS Destek Hattı 2022

Eğer sizler de Türkiye İş Bankası’nın vermiş olduğu pos cihazları ile ilgili bilgi almak istiyorsanız bu yazımıza bakmanız yeterli olacaktır.

İş Bankasının Pos Destek Hattı Telefon Numarası

İş Bankası POS cihazı bozuldu : Pos cihazı ile ilgili destek için İş Bankası müşteri hizmetlerine direkt bağlanmayı deneyebilirsiniz. POS Destek Is Bankası : POS cihazıyla ilgili sorularınız için müşteri hizmetleri hattına numarası 0850 724 7 767 üzerinden hiçbir ücret ödemeden bağlanabilirsiniz. Ancak kullanmış olduğunuz POS cihazının avantajlarına mutlaka bakmanızı öneririz. Sahip olduğunuz avantajları yazının devamında öğrenebilirsiniz. Ya da İş Bankası POS cihazı destek hattı ile iletişim kurup direkt bilgi alabilirsiniz.

İş Bankası Üye İş Yeri Olmanın Avantajları

  • Alacağınız ödemeleri direkt nakit almak yerine Visa/Mastercard/Troy/UnionPay/ American Express/JCB kartları ile almış olursunuz.
  • Para üstü ile uğraşmak zorunda kalmazsınız bozuk para sıkıntısı çekmemiş olursunuz.
  • Yapılan işlemlerde artış durumunu fark edersiniz.
  • Sadece İş Bankası üye iş yeri için farklı bir hat bulunuyor İş Bankası destek hattı için 0850 724 7 767 numarasından 7/24 fark etmeksizin arayarak bilgi alabilirsiniz ya da İş Bankası POS arıza bildirimi için görüşebilirsiniz.
  • Yapılan işlemlerin hesap hareketlerini takip edebileceğiniz bir dijital ortam sunmakta.
  • Kasanızda nakit bulunan paraların çalınma gibi risklerini minimum seviyeye indirmiş olursunuz.
İş bankası pos extre ücretleri

İş Bankası POS Extre Ücretleri

Türkiye İş Bankası anlaşmalı üye iş yerlerine kullandıkları cihazlara göre farklı ücretlendirmeler uygulamaktadır. Örneğin sabit tarifeli cihazlar için ücret durumu 27 TL’den başlayıp 352 TL gibi bir ücrete kadar yükselebiliyor. Tabi ortalama fiyatlar bu yönde olsa bile en net bilgiyi İş Bankası POS destek hattı ( 0850 724 7 767 ) ile irtibat kurarak öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu