Luna Coin Yükselecek mi Düşecek mi? Delist Olur mu?

Luna coin yorum son dakika : Terra Luna kripto para borsasında en çok favori coinlerden biri olmuştu. Peki bu kadar favori bir coin olan yıldızı bu kadar parlayan bir coin neden hızlı bir şekilde çöktü? Luna coin eski seviyesine gelir mi? Ya da tam tersine Luna coin kripto para borsasından kaldırılır mı yani Luna coin delist olur mu? Başta bu sorular olmak üzere Luna coin hakkında tüm bu soruları sizler için yanıtladık.

Luna Coin Düşüş Sebebi

Luna coin neden düşüyor? Luna coin kripto para borsasına giriş yaptıktan bir süre sonra yıldızı parladı ve yaklaşık olarak 120 Dolar seviyelerine kadar yükseldi. Ancak Bitcoin’in düşmesi ile birlikte Luna coinde de düşüşler yaşandı ancak diğer alt coinlere göre daha sert bir düşüş yaptı. Peki bu kadar sert bir düşüşe rağmen daha da çökme olasılığı var mı ya da zor da olsa eski seviyesine yükselir mi? Luna coin düşmeye devam eder mi? Luna coin daha ne kadar düşer? Bu konuyu sizler için özellikle araştırdık.

Luna Coin Neden Çöktü?

Luna coin neden düştü? TerraLabs yönetiminde yer alan aynı zaman kurucularından biri olan Do Kwon Luna Foundation Guard sabit olan coin değerini yaklaşık olarak 1 dolara çıkarmak için Bitcoin bozdurdu. Ancak satılan bu Bitcoin öyle ufak miktarlarda değil 750 milyon dolarlık bir satım işlemi yapıldı. Çok kısa bir süre bu işlem etki etti. Ancak bu ne yazık ki bir işe yaramadı ve sert düşüşler yaşanmaya devam etti. Hâl böyle olunca bozdurulan büyük miktarlarda BTC bozdurulduğu için Bitcoinde de düşüşler yaşandı. Peki Terra Luna coinin tekrar yükselme ihtimali ne kadar? Luna coin eski seviyesine yükselir mi ya da Luna coin 1 Dolar olur mu?

Luna Coin Yorum

Luna delist olur mu? Luna her ne kadar büyük bir düşüş yaptıysa da kimi yatırımcılar bu coinden vazgeçmiş değil. Bu sert düşüşü fırsat olarak değerlendirip yatırım yapmaya devam ettiklerini söyleyebiliriz. Ancak birçok analist Luna ne olacak sorusuna karşılık eski seviyesine gelemeyecek yanıtını veriyor. Peki eski seviyesine gelmese bile Luna coin tekrar yükselir mi? Elbette yükselebilir ya da tam aksine daha da düşebilir. Çoğu uzman analist bu konu hakkında şu anda yorum yapamıyor ve beklemede kalacaklarını belirtiyorlar.

SON DAKİKA : Binance Luna Açıklaması Yaptı Delist mi Oldu? Yazıyı Okumak için Tıklayın

Luna Coin Daha Ne Kadar Düşer?

Luna coin düşmeye devam eder mi? Terra Luna coin hakkında daha önceden daha da yükseleceğine dair ya da düşeceğine dair analistler tarafından yorumlar yapıldı. Ancak hiç kimse bu kadar düşeceğini tahmin edemedi. Bundan sonrası için de aslında aynı durumun geçerli olduğunu görebiliriz. Daha da düşebilir ya da eski seviyesine olmasa bile yükselebilir. Ancak şu süreçte birçok analist bu coinin nereye doğru gideceğini tahmin edemiyor. Çünkü birçok yatırımcı bu coinden uzaklaştı ve bu coinin listeden bile kaldırılma ihtimali var yani delist olabilir. Ancak bunların hepsi birer tahmin. TerraLabs yönetimi her ne kadar bu düşüşü engellemeye çalıştıysa da şu ana kadar başarılı olamadılar.

YouTube video
Luna Coin Neden Düştü? Tekrar Yükselir mi?

Luna Coin Ne Kadar?

Luna coin kaç dolar
değeri : $0,00563.
Luna coin kaç TL?
Değeri TL olarak : ₺ 0.2216
GÜNCEL FİYATINI ÖĞRENMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ
Luna coin piyasa değeri ne kadar?
Piyasa Değeri: ₺785,298,662
Hacim/ Piyasa Değeri: 95.28
Dolaşan arz yaklaşık olarak : 3.45B LUNA
EN ÇOK OKUNAN KRİPTO PARA COİNİ : Alpine Coin

Luna Coine Saldırı mı Var? Luna Coin Saldırı İddiası

Kimi analistler Luna coinin bu kadar sert düşüşünün arkasında organize bir saldırı olduğunu söylüyor. Ancak bu iddialar henüz doğrulanmadı ya da yalanlanmadı. Bundan dolayı birçok yatırımcı coin almak yerine beklemeye geçmeye başladı. Kimi yatırımcılarda bu düşüşü fırsat olarak değerlendirip yatırım yaptı. Fakat yazının başında da belirttiğimiz gibi Luna coinin hangi yöne gideceğini birçok analist doğal olarak tahmin edemiyor.
Yukarıda yer alan bilgiler sadece bilgi amaçlıdır. Yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu