Luna Delist mi Oldu? Luna Son Dakika : Binance Açıklaması

Luna delist mi oldu? Binance Luna kaldırıldı mı? Luna işlemleri durduruldu mu? Kripto para borsasında büyük çöküşler devam ederken alt coinlerde en çok büyük ve sert düşüşü yaşayan Luna coin oldu. Luna coin delist oldu mu? Luna delist olunca ne olur para nasıl geri çekilir? Herkes bu soruların yanıtını öğrenmek istemeye başladı. Çünkü Binance’de Luna coini kaldırıldı ve kripto borsasında büyük bir ses getirdi. Binance tarafından alınan bu karar sonrasında birçok yatırımcı paralarını nasıl geri çekebileceklerini araştırmaya başladı.

Terra Luna işlemleri durduruldu mu? Luna’da yaşanan büyük bir düşüş sonrası Binance aldığı bir karar ile Luna işlemlerini durdurdu. Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance tarafından bu kararın duyurusu yapıldı. Şimdi ise birçok Luna yatırımcısı paralarını nasıl çekebileceklerini araştırmaya başladı. Ancak Luna coin sadece Binance’de yok farklı platformlarda da işlem görüyor. Bundan dolayı kalan yatırımlarını aktarabilirler. Tüm bu soruların yanıtını yazının devamında sizler için anlattık.

Luna İşlemleri Durduruldu mu?

Luna coin delist mi? Binance Luna için önemli bir karar aldı. Luna değeri 0,00003 dolar seviyesine kadar gerileyince Binance Luna işlemlerini artık durdurmaya karar verdi. Binance daha önceden de bazı coinlerde bu kararı almıştı. Ancak Luna’da işlemleri durduracağını pek kimse tahmin etmiyordu. Ancak yaşanan sert çöküş sonrası dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance Luna işlemlerini durdurdu. Fakat bir süre sonra işlemleri tekrar devam ettirdi. Şu anda tekrardan Binance üzerinden Luna alınabilir.

Binance Luna Yasaklandı mı? Binance Luna Açıklaması

Binance tarafından yapılan resmi açıklamada Luna ile birlikte işlemlerin artık durdurulduğunu açıkladı. Ancak şu anda yeni bir karar alındı ve Binance’de Luna tekrar listelendi. Yapılan açıklama sonrası birçok yatırımcı parasını nasıl çekebileceğini araştırmaya başladı. Sizler için yazının devamında bu soruları yanıtladık.

YouTube video

Luna Delist Oldu Ne Yapmalıyım?

Luna coin paramı nasıl geri çekerim? Bu sorunun yanıtını aşağıdaki kısa videodan izleyebilirsiniz. Birçok Luna yatırımcısı Binance’de olan Luna yatırımını nasıl geri çekebileceğini araştırmaya başladı. Bilindiği üzere Terra Luna coin sadece Binance’de yok. Başka kripto para borsalarında da işlem görüyor. Böylelikle işlem gördüğü başka kripto borsalarına, cüzdanlarına transfer işlemini gerçekleştirebilirler. Yani bir coinin Binance’den kaldırılması tamamen tüm borsalardan kaldırıldığı anlamına gelmiyor. Yatırımcılar Binance’de yer alan Luna coin yatırımını işlem gördüğü farklı farklı bir borsaya aktarabilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu