Pi Coin Nedir? Ne Zaman Borsaya Girecek?

Pi Coin Nedir? Listesine eklenecek olan coinleri duyuran Binance oldukça heyecan veriyor. Bu defa ise Pi coin kripto parası merak uyandırmaya başladı. Pi coin yorum ve aynı zamanda yapılan analizler nelerdir, Pi coin kaç TL? Bu sorular başta olmak üzere Pi coin geleceği birçok kişi tarafından merak ediliyor. Sizler için tüm merak edilen soruları bu yazımızda yanıtladık.

Pi Coin Nedir?

Pi kripto para nedir? Pi coin nedir diye son dönemlerde herkes tarafından merak edilmeye başlandı. Merak etmekte haklısınız çünkü oldukça heyecan verici bir proje. Sizler için Pi coin ile ilgili detaylı bir araştırma yaptık.
Pi coin nedir? Bu coin yeni bir kripto para birimidir ve üstelik daha borsalarda işlem görmeye başlamadan bile büyük bir ses getirdi. Birçok çıkmış olan coin ya da çıkacak olan coinlerden daha fazla ses getirmesinin sebebi nedir? Gelin biraz da bu konuya değinelim.

Pi kripto para nedir? Pi network coin hedefi en çok kullanılan platform olmaktır. Dünyanın en iyi üniversiteleri arasında yer alan Stanford Üniversitesi öğrencileri içerisinde bulunan 3 girişimci böyle bir sistem geliştirdi ve geliştirmeye de devam ediyorlar. Peki en çok kullanılan platform derken tam olarak neyi amaçlıyorlar? Pi coin kripto para borsasındaki üyelerin kendi arasında dijital para ile hizmet verebilmesini sağlamaya çalışıyorlar. Yani yeni bir pazar oluşturmaya çalışıyorlar.

Pi Coin Analiz

Pi coin hakkında analiz yapmak şu anda mümkün değil. Pi coin borsaya girdikten sonra edinilen veriler üzerinden bu analizler yapılabilir. Pi coin altyapısını tam olarak hazırlayıp gerekli testleri yaptıktan sonra borsaya giriş yapacaktır. Dünyanın en iyi üniversiteleri arasında yer alan Stanford Üniversitesi öğrencileri tarafından bu proje geliştirilmektedir. Herkesin büyük heyecanla beklediği bu coinin borsalara girmesi birkaç seneyi bulabilir. Ancak bu süre zarfında Binance oldukça iyi projeleri olan coinleri listelemeye devam ediyor. Bunlardan birisi ise Astar coin okumak için buraya tıklayın.

Pi Coin Yorum

Pi coin yorum : projesi halen devam etmekte ancak buna rağmen ilk çıkacağı zamanlarda hızlı bir şekilde 1 Dolar’a ulaşabileceği düşünülüyor. Ancak bunların hepsi birer yorumdur, yatırım tavsiyesi değildir. Şu an için piyasa fiyatı yok ve tahminlerde dolayısıyla tutarsız olunabilir.

Pi coin değeri
Pi coin kaç TL
1 coin kaç TL : Pi coin borsaya girmediği için fiyat oluşumu sağlanmadı.

Pi Coin Ne Zaman Borsaya Girecek?

Pi coin ne zaman çıkacak? Pi coin için henüz borsaya giriş tarihi belirlenmedi. Ancak proje altyapısı tamamlandıktan sonra bu durumdan muhtemelen herkes haberdar edilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu