QNB Finansbank POS Destek Hattı 2022

QNB Finansbank POS destek hattı ile tüm sorunlarınızı hemen çözebilirsiniz. QNB Finansbank POS destek hattı sayesinde arıza bildirimi ve diğer taleplerinizi hemen iletebilirsiniz. Destek hattı 7/24 hizmet vermektedir.

QNB Finansbank POS Destek Hattı İletişim Numarası 2022

QNB Finansbank POS destek telefon numarası : 0850 222 1 900 bu numara üzerinden QNB Finansbank POS destek rulo talebi oluşturabilirsiniz. Ya da QNB Finansbank POS cihazında arıza durumu oluştuysa, ödemelerde sorun yaşıyorsanız veya farklı bir sorun bildirmek isterseniz Finansbank POS destek hattı ile irtibat kurmanız yeterli olacaktır. Üstelik bu destek hattı sadece POS sorunlarının çözümüne özel bir hat olduğu için hızlıca iletişim kurabilirsiniz. Belirtmiş olduğunuz sorun hemen çözülebilecek bir işlemse müşteri temsilcileri hızlı bir şekilde yardımcı olacaktır..

QNB Finansbank Pos Destek Hattı Telefon Numarası

0850 222 1 900 size vermiş olduğumuz bu numara üzerinden Finansbank destek hattına bağlanarak Finansbank rulo siparişi verebilirsiniz. Ya da POS cihazınızda bir arıza oluştuysa Finansbank POS arıza bildirimi oluşturabilirsiniz. QNB Finansbank destek hattı 7/24 hizmet sağlamaktadır. Qnb Finansbank pos arıza : Arıza bildiriminiz oluşturulduktan sonra en kısa süre içerisinde sorununuz giderilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu