Şekerbank Temassız Ödeme Özelliği Nasıl Açılır? 2022

Türkiye’de en çok müşterisi olan bankalardan biri de Şekerbank olarak yer alır. Eğer siz de bu bankanın müşterisi olarak hizmet alıyorsanız banka kartı ya da kredi kartını kullanıyorsunuz demektir. Kullanmış olduğunuz kart temassız özelliğine kapalıysa bu yazımızda bununla ilgili cevabı bulabilirsiniz. Şekerbank kredi kartı temassız özelliği açma ya da Şekerbank banka kartı temassız özelliğini açmak için gerekli tüm bilgiler bu yazımızda yer alıyor.

Şeker Kart Temassız Özelliği Açma

Şeker kart kredi kartının kart ücreti yoktur. Üstelik temassız özelliği de bulunmakta. Temassız ödeme limiti için limit 90 TL’ydi fakat pandemi sürecinde daha da fazla limite ihtiyaç duyuldu ve bu nedenle Şeker kart temassız limiti 350 TL’ye yükseltildi ve alışverişlerde daha da çok kullanılmaya başlandı. Sizler de kolay bir şekilde Şeker kart kredi kartı için başvuru yapabilirsiniz.

Şeker Kartın Temassız Özelliğini Aktif Etme

Şeker kartın temassız özelliğini açmanın birkaç yolu var ve sizde bunlardan birini kullanabilirsiniz. En çok tercih edilen işlem ise telefon bankacılığını kullanmaktır. Ya da bankanın çağrı merkezi ( 0850 222 78 78 ) ile iletişim kurup temassız özelliğini aktif edebilirsiniz.

Şeker kartın temassız özelliğini aktif etmek için size en yakın konumdaki bankaya da gidebilirsiniz. Daha hızlı bir işlem için internet bankacılığını da kullanabilirsiniz.

Bu konu ile ilgili sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu