SXP Coin Yorum – SXP Coin Geleceği 2022

SXP coin : Bu coin ile ilgili yorum yapmadan önce genel bir bilgilendirme yapalım. SXP coin 2021 yılında kripto para borsasında büyük bir ses getirmişti. SXP coin bir hizmet tokeni olarak bilinir ve Ethereum Blockchain üzerine inşa edilmiştir. Bundan dolayı da birçok kişinin güvenini kazanmıştır. Hızlı bir yükseliş yakalayan SXP coin herkesin favori coini haline geldi diyebiliriz.

SXP coin Joselito Lizarondo tarafından Londra şehrinde kurulmuştur. Bu coinin projesi ise Blokchain tabanlı bir ödeme sistemi projesidir. Proje oldukça ilgi çekici olduğu için birçok kişiyi heyecanlandırmıştır. Yaklaşık olarak 2019 yılında çıkarılan bu proje çıktıktan sonra 2021 yılında büyük bir ses getirmiştir. Herkesi heyecanlandıran bu coinin geleceğini ve diğer tüm sorularınızı bu yazımızda yanıtladık.

SXP Coin Nedir?

SXP coin projesi : bir ödeme ağı üzerine kuruludur. Swipe ödeme sistemi içerisinde yer alan bir kripto paradır. Ayrıca kişilerin dijital ortamlarda ya da fiziksel olarak nakit ya da fiziksel bir şekilde kripto yatırımlarını harcamalarına, almalarına olanak sağlayan bir ekosistemdir. Üstelik kullanıcılar bu dijital cüzdan üzerinden Swipe’ın tüm özelliklerinden faydalanabilir. Yazının devamında SXP coinin geleceği nasıl ya da bu coini nasıl satın alabilirsiniz? Bu sorular başta olmak üzere tüm soruları sizler için yanıtladık.

SXP coin kimin : Joselito Lizarondo
SXP coin ne zaman çıktı : 2019
Toplam arzı : 530 milyon
Dolaşımda yer alan arzı : 480 milyon
Blok zinciri : Ethereum
En düşük gördüğü işlem : 0.16 dolar
En yüksek gördüğü işlem : 5.86 dolar
SXP proje amacı : Ödeme ağı projesi (Blokchain tabanlı olarak)
Projenin kullanıldığı ortam : Ödeme yöntemleri işleminde

SXP Coin Yorum 2022

SXP coin yorumları : Bitcoin’de yaşanan sert düşüşler nedeniyle birçok yatırımcı alt coinlere yöneliyor. Kripto para borsasında yaşanan bu hızlı düşüşler kimi yatırımcılar için bir fırsat oluyor. Bu nedenle de global çapta tanınan bazı analistler kripto borsası canlanmaya başlarsa alt coinlerin bazılarında büyük bir yükselme de bekliyor. SXP coin için yorum yapan bazı analistler geleceğinin oldukça parlak olduğunu belirtiyor. Ancak bunların hepsinin birer tahmin olduğunu da özellikle belirtelim. Çünkü bazı coinlerde aynı şey düşünülürken yaşanan sert düşüşler nedeniyle delist bile olabiliyor. Yani kripto borsasından kaldırılabiliyor. Fakat SXP projesi oldukça sağlam olarak görüldüğü için tam aksine daha da yükseleceği tahmin ediliyor. SXP coin herkesi heyecanlandıran bir coin olmayı başardı. Ancak favori coin haline gelen bu coinde de şu sıralar büyük bir düşüş yaşadı. Çünkü Bitcoin’in düşmesi ile birlikte her coin gibi SXP coinde de düşüşler yaşanabilir. Peki SXP coin geleceği nasıl? Grafiklere göre iyi bir yükseliş bekliyor mu? Yazının devamında bu konuya da değindik.

SXP Coin Geleceği 2022

Birçok kişi SXP coinin geleceği ne olacak diye merak ediyor. Dünya çapında tanınan analistlerinin bir çoğunun ortak düşüncesi SXP coinde yaşanan düşüşlerin normal olduğu söyleniyor. Bitcoin’de yaşanan hızlı ve sert düşüş sonrası her coin gibi SXP’de de bu durum meydana geldi. Ancak halen geleceğin parlak coin listesinde olabileceğini yükselmeye devam edeceği belirtiliyor. Yazının devamında yer alan videodan yapılan son dakika yorumlara bakabilirsiniz.

SXP Coin Kaç TL?

SXP coin fiyatı 6.80 TL olarak işlem görüyor. Son 24 saatte %7.05 oranında bir düşüş yaşadı. Bu coinin günlük işlem hacmi yaklaşık olarak 901.761.709 TL civarlarındadır. Bu miktarla ise 133. sıralara gelmiştir.

SXP Coin Kaç Dolar?

SXP coin 0,4390 dolar seviyesinden işlem görmektedir. Son 24 saatte ise %7.05’e yakın bir düşüş yaşadı. Peki bu coin daha önceki aylarda ortalama olarak ne kadar kazandırdı? Aşağıda yer alan tabloda SXP coin analizi bilgilerini görebilirsiniz.

SXP Coin Ne Kadar Kazandırdı?
YouTube video
SXP Coin Yorum

SXP Coin Nasıl Alınır?

SPX coin hangi borsada işlem görüyor? SXP coin kripto para borsalarında 2019 yılında listelenmeye başladı. Bundan dolayı uzun bir süredir kripto para borsalarında yerini aldı diyebiliriz. Örneğin Binance, Gate.io, ya da FTX gibi bilinen borsalardan SXP coin alınabilir. SXP coin haberlerini takip etmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu haber sadece bilgilendirme amaçlıdır. Yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu