TEB HESAP BAKİYESİ ÖĞRENME (SMS ve İnternetten Tek İşlemde Öğren)

TEB hesap bakiyesi nasıl öğrenilir tek adımda öğrenin. TEB bankacılıkta her işlem artık o kadar çok basit ki hesap bakiyesini hemen öğrenebilirsiniz. Türkiye Ekonomi Bankası’nın şubesine gitmenize gerek kalmadan TEB hesap bakiye sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere SMS ile hesap bakiyesi sorgulama ve internet bankacılığından hesap bakiyesini öğrenme işlemini anlattık.

SMS ile Hesap Bakiyesi Öğrenme

Bir çok banka gibi TEB bankası da SMS ile hesap bakiyesini sorgulama işlemini aktif etmiştir ve müşterilerine kolaylık sağlamıştır. TEB bakiye sorgulama SMS ile ilgili işlemi şu şekilde gerçekleştirebilirsiniz, “BAKIYE” yazıp 4766’ya mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Ancak bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için cep telefonu numaranızın TEB’e kayıtlı olması gerekiyor. Eğer numaranız kayıtlı değilse en yakın TEB şubesine gidebilirsiniz ya da direkt çağrı merkezini ( 0 850 200 0 666 ) arayıp işlem sağlayabilirsiniz.

TEB SMS ve İnternetten Hesap Bakiyesi Sorgulama

TEB İnternet Bankacılığından Hesap Bakiyesi Öğrenme

TEB internet bankacılığı ile bir çok işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. TEB internetten hesap bakiyesini sorgulama işlemi için https://www.teb.com.tr/ web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Burada karşınıza bir çok seçenek çıkacaktır. Göreceğiniz işlemler arasında TEB internet bankacılığı seçeneğini seçin. TEB’den daha önceden almış olduğunuz internet bankacılığı için olan şifreniz ile bireysel müşteri olarak giriş yapıyorsunuz. Daha sonra “Hesaplar” bölümünden size sunulan tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz ve hesap bakiyesi sorgulamasını yapabilirsiniz.

TEB Mobil Bankacılıkla Hesap Bakiyesini Öğrenme

TEB SMS, internet bankacılığı ile yaptığınız hesap bakiyesi sorgulama işlemini mobil bankacılıkta da yapma imkanı sunuyor. CEPTETEB uygulamasına giriş yaptıktan sonra çok kolay bir şekilde hesap bakiyesini sorgulama işlemini sizlere sunuyor. Eğer uygulamasını henüz indirmediyseniz telefonunuzun uygulama mağazası üzerinden indirip giriş yapabilirsiniz.

TEB Çağrı Merkezi ile Hesap Bakiyesi Sorgulama

Hesap bakiyesini öğrenme işlemi için son seçenek ise TEB müşteri hizmetleri ile hesap bakiyesi öğrenme işlemi oluyor. Çağrı merkezini 0 850 200 0 666 numarasından aradığınızda ilk olarak bir bant kaydı dinliyorsunuz ardından yapmak istediğiniz işlemi tuşlamanızı isteyecektir ve ardından “Hesaplar ve Kartlar” la ilgili olan tuşlamayı yapmanız gerekiyor. Daha sonra bu tuşlamayı yaptıktan sonra hesap dökümünüzü isteyebilirsiniz. TEB çağrı merkezi bir çok banka gibi 7/24 müşterilerine hizmet ve destek vermektedir. TEB hesap bakiyesi sorgulama başta olmak üzere daha bir çok bilgi ve destek için irtibat kurmanız yeterli olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu