Toki’den Ankara’ya 817 Konutluk Proje

Ankara’nın Sincan ilçesine bağlı bölgede TOKİ tarafından 817 konut projesi yapılacak. TOKİ tarafından bu konuyla ilgili kamuoyu açıklaması geldi ve bu konu hakkında daha detaylı bilgi verildi.

TOKİ gelişen süreçleri kamuoyuna duyurmak için resmi web sayfasından yayınlıyor. En son yapılan duyurularda ise Ankara Sincan TOKİ ihalesi hakkında bilgilere yer verildi.

Ankara Sincan TOKİ İhalesi Düzenlenmesi

Ankara Sincan’da inşası yapılacak olan 817 konut projesi için TOKİ tarafından resmi açıklama yapıldı. Ankara Sincan TOKİ ihalesi sonuçları ile ilgili yapılan açıklama ise şu şekilde : “Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Ankara’nın Sincan İlçesi Saraycık Mahallesi 4.Bölge 1’nci etapta inşa edilecek 817 konutun ihalesi yapıldı.

Ankara Sincan TOKİ Konutları Daireleri

Sincan bölgesine TOKİ tarafından 817 konut yapılacak ve bu daireler 3+1 ve 2+1 olarak yapılacak. Zemin kat ise taş kaplamalardan oluşacak.

Yapılan açıklamalarda sadece çevre düzenlemeleri, dükkanların inşaatı altyapı işlemlerin haricinde spor ve oyun alanı ve aynı zamanda parkı ile de Ankara’ya renk katacağı yönünde bilgiler verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu