Ziraat Bankası Kredi Kartı Temassız Özelliği Açma ve Kapatma

Kolayca temassız ödeme özelliğini aktif edin ve hızlıca ödeme gerçekleştirin. Tüm bankalarda olduğu gibi Ziraat Bankası’nın kartlarında da temassız ödeme özelliği mevcuttur. Hem kredi kartı için hem de normal banka kartlı için bu işlemi nasıl yapabileceğinizi bu yazıda anlattık.

Fakat yine de konu ile ilgili aklınıza takılan sorular varsa aşağıda bulunan yorum bölümünden bize sorularınızı sorabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Temassız Özelliği Açma

Ziraat Bankası kredi kartınızın temassız özelliğini açmak ya da temassız özelliğini kapatmak için size üç farklı seçenek sunuyor. İlk olarak bu seçenekleri size sıralayacağız daha sonrasında ise en kolay yöntemi sizlere önereceğiz. Temassız özelliğini aktif edebileceğiniz yöntemler aşağıdadır.

  • Bulunduğunuz yere en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek kartınızın temassız ödemesini açtırmak ya da kapattırmak istediğinizi söyleyebilirsiniz.
  • Diğer bir yöntem ise Ziraat Bankası’nın müşteri hizmetlerini aramak. Telefondan 444 00 00 nolu numarayı arayıp Ziraat Bankası kartı için temassız özelliğini açmak veya kapatmak istediğinizi söyleyebilirsiniz.
  • Ziraat Bankası internet bankacılığını kullanıyorsanız en kısa sürede kartınızın temassız özelliğini aktif edebilirsiniz demektir. Zaten en çok kullanılan seçenek genelde bu oluyor.

Ziraat Bankası Banka Kartı Temassız Özelliği Nasıl Açılır?

Ziraat Bankası’nın banka kartı Bankkart ismi olarak bilinmektedir. Bankkart temassız özelliğini açma işleminin nasıl yapıldığını aşağıda sıraladık. Ziraat Bankası Bankakart’ın temassız işlemini aktif ettikten sonra şifre girmenize gerek kalmadan bu özelliği ödeme gerçekleştirebileceksiniz. Bankkart temassız özelliği nasıl açılır? Bunun için 3 seçenek sunuluyor tarafınıza. Bunları maddeler halinde aşağı bölümde sizler için sıraladık.

  • En yakın şubeye gidip kartınızı temassız ödemesini aktif etmek istediğinizi söyleyebilirsiniz.
  • Ziraat Bankası çağrı merkezini 444 00 00 nolu numara üzerinden arayıp kartınızın temassız özelliğini açma işlemini talep edebilirsiniz.
  • En hızlı şekilde aktif etme seçeneği ise internet bankacılığıdır. İnternet bankacılığına giriş yaptıktan sonra ödemeler bölümünden buna dair seçenekleri görebilirsiniz.

Ziraat Bankası kredi kartı veya banka kartının temassız özelliğini aktif ederken sorunlar yaşıyorsanız sizlere yardımcı olmak isteriz. Sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden sorabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza konu ile ilgili yanıt verilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu